Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Nenechte si ujít jubilejní desátý ročník republikového finále Odznaku všestrannosti!

Exhibice známých sportovců, výkony mladých talentů a jedinečná atmosféra. Užijte si 5. a 6. září v Brně začátek nového školního roku sportovně v rámci desátého ročníku republikového finále Odznaku všestrannosti, který je součástí projektu Sazka Olympijský víceboj. Těšit se můžete na sportovně nadané školáky z celé republiky, autogramiádu olympioniků a bohatý sportovní program. Vstup do areálu i na doprovodné akce je zdarma.

Výhry rozdány! 35 škol si rozdělilo 1 000 000 korun na sportovní vybavení

Již pátý ročník má za sebou Sazka Olympijský víceboj, společný projekt Českého olympijského výboru a Sazky, jehož cílem je rozhýbat děti napříč celou republikou. Ty nejaktivnější školy mají každý rok možnost vyhrát i hlavní cenu, kterou je poukaz na sportovní vybavení v hodnotě až 60 000 korun. Ve čtvrtek 13. června proběhlo v trampolínovém centru HOP Arena Praha slavnostní předání hlavních cen 35 školám, které si společně rozdělily poukazy v hodnotě 1 000 000 korun.