Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Salto vpřed i vzad. Mělničtí žáci překvapili mistryni světa svým pohybovým nadáním

Měla nelehký úkol „zaskočit“ za nemocného skokana do vody Michala Navrátila. Sportovní aerobička Denisa Barešová potěšila žáky ZŠ J. Matiegky na Mělníku svým stanovištěm. „Připravila jsem si pro děti trochu jiný úkol, kde bylo potřeba zapojit více kreativity. Měly pár minut na to, aby vymyslely sportovní choreografii a následně se mezi sebou porovnávaly, kdo je kreativnější,“ popsala své působení na olympijském tréninku Barešová.

Ani třeskuté mrazy je nezastavili. Pražští školáci si v tělocvičně vyzkoušeli malou olympiádu

S teplotami hluboko pod bodem mrazu se do sportování chce málokomu. To však neplatilo pro žáky ze ZŠ Praha 10 – Hostivař, kteří se na první březnový den nabitý sportovními aktivitami těšily několik týdnů. Jako odměnu za svou aktivitu v projektu Sazka Olympijský víceboj získali školáci možnost zatrénovat si s olympioničkou Mirkou Topinkovou Knapkovou.