Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Přednášky, sport i moře srandy. Učitelé se na společném kempu potkali už po deváté

Zápolení v badmintonu, stolním tenisu, biatlonu, házené či vědomostech z historie sportu – i takový program čekal na garanty Sazka Olympijského víceboje. V areálu Břve v Hostivicích se znovu sešli učitelé tělesné výchovy ze základních škol na společném kempu, Český olympijský výbor je sezval už po deváté. „Kapacita byla zcela naplněna, nezbylo ani jedno volné místo. Přijeli učitelé z celé republiky,“ říká šéf projektu Richard Adamec.

Talentovaní školáci i olympijské legendy. Finále Odznaku všestrannosti láká také na doprovodný program

Chcete vidět sportovat ty nejtalentovanější školáky a strávit příjemný čas v pěkném sportovním areálu? Máte šanci 6. a 7. září, kdy se v Brně na stadionu pod Palackého vrchem koná republikové finále Odznaku všestrannosti Sazka Olympijského víceboje. Nebude chybět bohatý doprovodný program ani autogramiáda olympioniků. Vstup do areálu i na doprovodné akce je zdarma.

Opona se otevřela. Celkem 35 škol si rozdělilo milion korun od ČOV

V pražském divadle Metro převzali zástupci 35 škol odměny za aktivitu v projektu Sazka Olympijský víceboj. Při komorním setkání doplněném divadelními vystoupeními si rozdělili jeden milion korun. „V letošním ročníku jsme rozdělili poukazy v hodnotě deset, dvacet, čtyřicet a šedesát tisíc korun,“ říká Barbora Žehanová, tisková mluvčí ČOV. „Podmínky pro losování hlavní ceny splnilo celkem 572 zapojených škol, které pod dohledem notářky vylosovala ambasadorka projektu, basketbalistka Ilona Burgrová.“