Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Druhý ročník sbírací soutěže Špačkoš končí, odesílat zásilky se špačky můžete do 10. října

Druhý ročník sběru špačků, neboli vypsaných tužek a pastelek, odstartoval ve středu 30. září 2020. Soutěž probíhala do 30. září 2021 a soutěžní zásilky školy mohou zasílat do 10. října 2021. Rozhodující je datum podání zásilky na poště.

Druhý ročník sbírací soutěže Špačkoš končí, odesílat zásilky se špačky můžete do 10. října

Špačky je potřeba odeslat na adresu:
Oddělení marketingu KOH-I-NOOR HARDTMUTH,
F. A. Gerstnera 21/3,
371 30 České Budějovice.

Dále je potřeba nahlásit váhu odeslaných špačků v aplikaci, kterou najdete zde v adminu Sazka Olympijského víceboje.

Tři účastníci, kteří nasbírají nejvíce zbytků tužek a pastelek, získají hlavní cenu. A tou jsou výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 10 000 Kč.

Ale pozor! „Počítáme jen opravdové špačky, tedy vypsané zbytky tužek o délce kolem 3 nebo 4 centimetrů. U části zúčastněných škol byly v prvním ročníku ve Špačkoši i tužky nové nebo různě nalámané, které nesplňovaly zásady fair play a byly odebrány,“ upozornil Richard Adamec, manažer Sazka Olympijského víceboje. Rozhodujícím parametrem je váha.

Pro sedm dalších zapojených škol, které odešlou nasbírané špačky a budou vylosovány, bude připravena odměna v podobě malého setu pro výtvarnou výchovu v hodnotě 3 000 Kč.

Z nasbíraných špačků vytvoří klienti centra STROOM Dub u Prachatic umělecká díla. Centrum poskytuje sociální služby osobám se zdravotním postižením, tvořit ze špačků budou v rámci relaxace pomocí pracovní činnosti.

Kompletní pravidla naleznete ZDE.