Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Nový ročník Sazka Olympijského víceboje startuje i s novinkami!

Přesně 5. října odstartuje letošní ročník projektu Sazka Olympijský víceboj. „Obvykle kopírujeme začátek školního roku, ale letos jsme start posunuli. Přes prázdniny a v průběhu září jsme totiž veřejnosti umožnili získat Olympijský diplom s analýzou sportovních předpokladů a doporučením vhodných sportů. Chtěli jsme tak po náročném covidovém období co nejvíce pomoci rodičům s návratem dětí ke sportu,“ vysvětluje Richard Adamec, manažer projektu. „Díky této výjimce jsme ale nemohli v adminu provést nutné úpravy před začátek školního roku. Proto jsme museli pro školy odložit začátek letošního ročníku.“

Ročník 2021/2022 startuje v říjnu, výsledky můžete zapisovat i v září

Abychom už během září maximálně podpořili návrat dětí do sportovních klubů, výjimečně všem zájemcům umožňujeme získat sportovní analýzu a tipy na vhodné sportovní kluby i mimo školní prostředí. Až do 30. září 2021 mohou rodiče na webu olympijskydiplom.cz registrovat své děti, zadat jejich výsledky v osmi disciplínách a získat elektronický diplom, který jim pomůže s výběrem sportu. Proto ale nemůžeme letošní ročník Sazka Olympijského víceboje odstartovat se začátkem školního roku. Upravovat třídy a zakládat nové žáky bude možné v adminu až od 5. října. Ale žákům, kteří jsou v adminu z minulých let, výsledky zapisovat lze i v září a do nového ročníku budou převedeny.

​Olympijský diplom pro veřejnost: získejte sportovní analýzu i Toyotu C-HR na rok

Za poslední měsíce sportování u dětí značně utrpělo, teď je na čase to dát do pořádku. Olympijský diplom se proto výjimečně otvírá od července do září veřejnosti. „V letošním školním roce bylo pro učitele složité, aby s dětmi splnili ve škole všech osm potřebných disciplín. O možnost sportovní analýzy a doporučení sportovních klubů by ale děti přijít neměly. Rozhodli jsme se proto umožnit plnění zbývajících disciplín přes léto s rodiči tak, aby naše doporučení na podzim přivedlo co nejvíce dětí do sportovních oddílů,“ vysvětluje Richard Adamec, manažer projektu Sazka Olympijský víceboj.