Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Nová výzva! Posílejte fair play činy a vyhrajte

Hodnoty fair play pro ni byly vždy hlavně o respektu, úctě, ohleduplnosti a slušnosti. A to nejen na sportovních kolbištích, ale především v každodenním životě. „O fair play chování bychom měli začít učit už děti. Vždyť právě ony nasávají vše jako houby,“ říká Šárka Strachová, předsedkyně Českého klubu fair play a bronzová olympijská medailistka v alpském lyžování.

Nová výzva! Posílejte fair play činy a vyhrajte

Tým Sazka Olympijského víceboje navázal s Českým klubem fair play úzkou spolupráci už v loňském roce, kdy na Republikovém finále Odznaku všestrannosti dostali vedoucí družstev takzvané bílé karty, na které zaznamenávali fair play chování. Nejlepší čin pak společnost Sazka ocenila zbrusu novým kolem. „Rozhodli jsme se na tuto aktivitu navázat a vypsat novou výzvu,“ líčí Petr Marinčić, manažer projektu SOV. „Budeme hledat fair play čin, chování, pomoc, které jste zaznamenali na vašich školách.“

Soutěž bude probíhat od 1.1. – 31.5. 2023 a může se jí účastnit každá zapojená (=aktivní) škola (jednotlivec) do projektu Sazka Olympijský víceboj. Návrhy na ocenění můžete zasílat na emailovou adresu fairplay@olympic.cz, do předmětu emailu napište: „Návrh na ocenění FP SOV“.

Vítězný návrh bude vybrán v prvním červnovém týdnu a oceněn hodnotnou cenou od společnosti Sazka a.s.