Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Když nic nevzdáte! Olympijský trénink s lyžařkou Strachovou zavítal do Hostivaře

Trošku unavení, ale šťastní. Úsměv na tvářích dětí ze ZŠ Hostivař v pražské Kozinově ulici prozrazoval, že si olympijskou návštěvu užily. Na Olympijský trénink, který je odměnou za aktivitu v projektu Sazka Olympijský víceboj, totiž tentokrát dorazila alpská lyžařka Šárka Strachová. „Bylo moc fajn vidět vaše odhodlání všechno vyzkoušet. Něco vám šlo lépe, něco o kousek hůř, ale nikdo nic nevzdal. Za mě máte jednu velkou jedničku dvakrát podtrženou,“ řekla po tréninku bronzová olympijská medailistka a majitelka kompletní sady medailí ze světového šampionátu.

Všestrannost klíčem k úspěchu. Zkoušejte a hledejte, co vás baví, nabádá stříbrný olympionik

Když zrovna neválí v divokých peřejích, hraje třeba florbal. „Přes zimu taky hodně lezu, vyrážíme na běžky, chodíme plavat - prostě děláme sporty, které buď rozvíjí jiné dovednosti nebo vytrvalost,“ vysvětloval kanoista Lukáš Rohan, stříbrný olympijský medailista z Tokia, na florbalovém Memoriálu Michala Makovského. „Byl to kdysi i můj trenér, skvělý kamarád, který uměl u vody udělat pohodu. Když nás v roce 2013 opustil, byla to pro všechny dost velká rána.“

Krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2023!

Milé učitelky, milí učitelé, rádi bychom vám poděkovali za to, s jakým nasazením s námi zvládáte projekt Sazka Olympijský víceboj. Uvědomujeme si, že právě váš čas a úsilí, které sportování dětí věnujete, jsou tím nejcennějším. S blížícími se Vánocemi bychom vám proto rádi popřáli radostné a klidné prožití vánočních svátků a také vše nejlepší a hodně zdraví do nového roku 2023.