Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Rozjeďte se školáky zimu na běžkách s ČEZ SkiTour a získejte slevu na startovném!

Seriál ČEZ SkiTour, největší série závodů v běhu na lyžích v Česku, nabízí vám i vašim žákům ideální způsob na strávení zimního víkendu. Závody nabídnou atmosféru, zábavu a díky vyhřívanému zázemí i bezkonkurenční komfort. Domluvte se s žáky a vydejte se vstříc společným zážitkům na čerstvém horském vzduchu v rámci některého ze šesti závodů po celém Česku. Pokud vás bude dost, získáte exkluzivní AŽ 40% SLEVU na startovném pro všechny!

Potlesk ve stoje, ozdravné flusačky i zábavné pohybovky! Kemp tělocvikářů ukázal i na bolístky

„Děkuju, že učíte být děti odolnými a zdravými lidmi pro tuhle společnost,“ pronesl na závěr svého semináře směrem k učitelům tělesné výchovy Jiří Ježek, šestinásobný paralympijský vítěz v cyklistce. Jeho slova pedagogy dojala. Více než 80 tělocvikářů z České republiky totiž věnovalo podzimní prázdniny vzdělávání, aby načerpali inspiraci a své hodiny obohatili.