Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Vymalujte si výhru. Prodlužujeme termín soutěže

První ročník soutěže Špačkoš s tradiční českou firmou KOH-I-NOOR HARDTMUTH již proběhl, ten druhý je v plném proudu. Vzhledem k aktuální situaci prodlužujeme termín uzávěrky soutěže pro třídy do 31. července. V letošním školním roce se soutěží o prémiové výtvarné sety v celkové hodnotě 102 000kč!

Vymalujte si výhru. Prodlužujeme termín soutěže

Soutěž Špačkoš má dvě částí. Ta první je pro jednotlivé třídy na škole v kreslení, která probíhá každý školní rok a je vyhodnocena na konci května, vzhledem k aktuální situaci a karanténním opatřením termín prodlužujeme do 31. července.

Soutěžit může každá třída, která bude mít nejpozději v době uzávěrky, tedy 31. července 2020, v administračním systému Sazka Olympijského víceboje zapsané kompletní výsledky (8 disciplín Olympijského diplomu nebo 10 disciplín Odznaku všestrannosti) nejméně u 80 % žáků třídy. Letošním tématem je úspěch české výpravy na letní olympiádě, ať už scéna z historie, třeba vítězství Emila Zátopka, nebo obrázek, který připomene nedávné úspěchy českých sportovců na letních hrách.

Soutěžní obrázky nahrávejte do speciální sekce v adminu.

Druhou částí je sběr špačků, tedy vypsaných nebo zlámaných zbytků tužek a pastelek, který probíhá vždy dva roky mezi konáním olympijských her. Z nasbíraných špačků vytvoří klienti centra STROOM Dub u Prachatic, které poskytuje sociální služby osobám se zdravotním postižením, v rámci relaxace pomocí pracovní činnosti, umělecká díla. Ta budou k vidění na Olympijských festivalech v České republice a také v Českém domě v dějišti olympiády, navíc by měla být následně vydražena ve prospěch České olympijské nadace, jež podporuje nadšené sportovce ve věku 6 až 18 let. Sběr Špačků v tomto ročníku souteže bude ukončen před letní olympiádou v Tokiu na konci února 2020.

Pokud se chcete účastnit tohoto kola sbírací souteže, odešlete nashromážděné špačky za školu na adresu Oddělení marketingu KOH-I-NOOR HARDTMUTH, F. A. Gerstnera 21/3, 371 30 České Budějovice nejpozději 29. února. Na zásilku nezapomeňte uvést název a adresu vaší školy. Pro kontrolu nám ještě v adminu v sekci Špačkoš uveďte, jakou váhu jste našemu oficiálnímu dodavateli zaslali.

Soutěž pro školy již proběhla, vyhodnocení a vítězné školy najdete ZDE.

Kompletní pravidla soutěže s KOH-I-NOOR HARDTMUTH naleznete ZDE.

Těšíme se na vaše díla i nasbírané špačky v tomto ročníku soutěže, která se stala pravidelnou součásti Sazka Olympijského víceboje.