Přesunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte <strong>starý prohlížeč</strong> , který bohužel <strong>nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky</strong> . Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například <strong>Google Chrome</strong> nebo <strong>Firefox</strong> , který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

O odznaku

Odznak všestrannosti motivuje k všestrannosti a k zlepšování kondice. A to nejen aktivní sportovce, ale i ty, kteří s pravidelným pohybem chtějí začít. Někdo se bude chtít porovnat s výkony aktivních nebo bývalých sportovců. Jiného bude zajímat, jak je na tom s fyzičkou a na co by se měl při cvičení zaměřit. Další si vybere část disciplín a díky nim bude sledovat, jaké dělá pokroky.

Zapojit se snadno můžete i vy, účast i registrace je zdarma. Odznak nabízí celkem dvanáct disciplín a je na vás, kolik jich zvládnete. Každá disciplína má jiná specifika a prověří jinou část těla. Část disciplín jednoduše zvládnete doma či na zahradě, k ostatním můžete využít veřejná sportoviště, tělocvičny nebo bazény. Více o disciplínách a jejich správném provedení najdete ZDE.

Horší výkon může být lepší

Projekt nabízí unikátní možnost porovnání výkonů nejen na základě dosaženého času nebo počtu opakování, ale dokáže zohlednit i věk účastníků. Můžete tak vyzvat své rodiče, prarodiče, dceru, bratra, sestru, kolegy z práce nebo spolužáky. Věk nehraje roli. Systém díky bodovacím tabulkám odznaku ohodnotí výkony vzhledem k věku.

Porovnejte výkony se svými známými i známými osobnostmi

Můžete si založit společnou skupinu, kde výsledky vašich parťáků uvidíte přehledně a na jednom místě. Nebo sportujte sami pro sebe a porovnávejte si své výkony s profesionálními sportovci, bývalými atlety, handicapovanými reprezentanty ČR a dalšími známými osobnostmi.

Odznak všestrannosti je součástí největšího školního projektu Sazka Olympijský víceboj, který rozhýbává děti na českých školách, motivuje je k pohybu a doporučuje jim vhodné sporty, na které mají předpoklady. Více najdete na webu www.sazkaolympijskyviceboj.cz.

Zapojte se do Odznaku všestrannosti i vy! Registrovat se můžete ZDE.