Přesunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte <strong>starý prohlížeč</strong> , který bohužel <strong>nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky</strong> . Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například <strong>Google Chrome</strong> nebo <strong>Firefox</strong> , který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Odznak všestrannosti

Jedinečná možnost, jak porovnat své sportovní výkony napříč generacemi. Změřte síly s členy rodiny, kolegy z práce, sousedy nebo třeba spolužáky. Nebo sportujte jen sami pro sebe a podívejte se, jak si vedete ve srovnání se známými osobnostmi. Odznak všestrannosti motivuje ke sportování všechny, kdo se zapojí. Ať už si vyberou část disciplín nebo se pustí do všech. Tak do toho pojďte s námi!

Odznak všestrannosti je součástí největšího školního sportovního projektu Olympijský víceboj. Vedle motivace k všestrannosti doporučuje dětem v Olympijském diplomu vhodné sporty a v Paralympijské výzvě motivuje handicapované děti ke sportování.

Evropský týden sportu s mottem #BeActive je iniciativou Evropské komise na podporu sportu a pohybové aktivity v celé Evropě, a to nejen od 23. do 30. září. V rámci Evropského týdne sportu můžete s Odznakem všestrannosti soutěžit o zajímavé ceny.

Účast známých tváří

Porovnejte své výkony nejen se sportovci!

Porovnejte se s profíky i známými osobnostmi. Naše disciplíny plní třeba mistr světa v krasobruslení Tomáš Verner či olympijští vítězové Roman Šebrle a David Svoboda. A vy máte unikátní příležitost porovnat si s nimi síly. Zvládnete je v některé z disciplín porazit?

Všichni zapojení olympionici

Nezáleží na věku - zapojte rodinu i přátele

Sportujte společně a motivujte se navzájem!

Věkový rozdíl nehraje roli. Náš systém totiž porovnává výkony i vzhledem k věku. Proto můžete sportovat s vrstevníky, dětmi nebo prarodiči a díky odznaku porovnávat své pokroky a hodnotu vašich výkonů. Vytvořte si skupiny, pozvěte členy rodiny nebo kamarády a navzájem se motivujte.

Vytvořit skupinu