Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Základní informace

Paralympijská výzva je tu jak pro učitele, kteří mají ve třídě většinu zdravých žáků a několik handicapovaných, tak pro učitele, kteří pracují na školách se speciálním vzdělávacím programem.

Stejně jako u dětí bez handicapu si musí zvolit, zda se chce věnovat Olympijskému diplomu, Olympijskému odznaku, nebo jestli zkusí s dětmi oba programy. Nezáleží ale tolik na tom, jaké děti budou mít výsledky, ale aby dané disciplíny zkusily absolvovat.

Nadstandardní podpora pro školy s handicapovanými žáky

Víme, že práce s handicapovanými dětmi je v mnoha ohledech unikátní a náročná. Chceme vám v zapojení do projektu co nejvíce pomoci. Proto ve spolupráci s Českým paralympijským výborem funguje speciální tým, který můžete kontaktovat. Nejste si jistí, zda je projekt pro vaše děti vhodný? Máte problémy s registrací nebo administrací projektu? Máte návrh, jak vylepšit Paralympijskou výzvu? Napište na e-mail: paralympijskavyzva@olympijskyviceboj.cz.