Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Znovu po roce! Vzdělávací kemp pro učitele byl nabitý

Přednášky, badminton, softball, bruslení nebo třeba trampolíny v Hop areně a mnohem víc si tentokrát mohli vyzkoušet účastníci dvoudenního Kempu pro učitele, který pro ně v Liberci přichystal tým Sazka Olympijského víceboje.

Znovu po roce! Vzdělávací kemp pro učitele byl nabitý

Teorie střídala praxi. Kantoři si vyslechli například přednášku kouče sportovních hvězd Jana Mühlfeita na téma: odemykání dětského potenciálu, vyzkoušeli si atletiku s Šárkou Kašpárkovou nebo získali inspiraci pro hodiny tělesné výchovy v Gymnathlonu - dětském sportovním programu založeném na pestrém mixu atletických, gymnastických, herních a mentálních cvičení.

Zpětná vazba

„Kempy jsou pro nás určitě důležité. Učitelé tu získávají inspiraci pro hodiny tělocviku. A pro náš tým je to zase příležitost získat zpětnou vazbu,“ vysvětluje Richard Adamec, manažer projektu Sazka Olympijský víceboj.

„Z celého kempu jsem byl opět velmi nadšený, perfektně jsem si „dobil baterky“. Velmi zajímavé pro mě byly všechny aktivity. Děkuji celému týmu za perfektní organizaci a náplň kempu,“ nechal se například slyšet Jiří Černý ze ZŠ Habry v okrese Havlíčkův Brod.

Ocenili jste také hravou formu her a cvičení, ale třeba u softballu byste v budoucnu rádi více času na upevnění správných pravidel. „Jste ale neskutečná banda, se kterou je vždycky radost strávit čas. Kemp byl náročný, ale bylo to přesně akorát. Krásná hrana, kde se každý musel trochu kousnout,“ ohodnotil Jarda Dušek ze ZŠ Třeboň, Na Sadech. „Moc se těším na příště.“

I my se těšíme! A protože příště chceme být zase o kus lepší, ceníme si vašeho pohledu zvenčí a vaše podněty si bereme k srdci.

Fotogalerii z Kempu učitelů najdete ZDE.