Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Zimní sporty se hlásí o slovo. Třetí Olympijská výzva je tu!

V pořadí třetí olympijská výzva se ponese v duchu zimních radovánek. Lyžování, běžky, bruslení, nebo třeba bobování, a dokonce i stavění sněhuláka – to všechno se vám do výzvy počítá a vy tak můžete směle postupovat k úžasné výhře v podobě vstupenek na oblíbený Olympijský festival.

Zimní sporty se hlásí o slovo. Třetí Olympijská výzva je tu!

Jak na to? Není to nic složitého!

  • Přihlaste se do adminu
  • V sekci AKCE vyberte „Olympijské výzvy“
  • Klikněte na tlačítko „Chci se zapojit
  • Nahrajte fotku k této k výzvě

Hlavní výhrou jsou vstupenky na Olympijský festival, který se bude konat v lokalitě jezera Most. Po dobu olympijských her v Paříži zde bude možné zažít spoustu zábavy, vyzkoušet si celou řadu sportovních disciplín a také potkat olympijské medailisty.

Školy, které splní všech pět Olympijských výzev, se dostanou do slosování o celkem 150 volných vstupenek na tuhle jedinečnou sportovní akci. Za každou splněnou výzvu navíc získáte 100 zlaťáků, které se započítají na vaše konto v Odměnách pro garanty.

Máme pro vás i jeden tip. Se svou školou se můžete zúčastnit některého ze závodů ČEZ Ski Tour, trasy jsou vhodné pro děti i úplné začátečníky. Pokud vás bude dost, získáte až 40% slevu. Více informací se dozvíte na info@ski-tour.cz nebo ZDE.

Třetí Olympijskou výzvu můžete plnit od 1.12. 2023 do 29. 2. 2024. Neváhejte, ať nepřijdete o šanci dostat se do slosování o hlavní výhru.

Pojďte do toho s námi, každý pohyb se počítá!