Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Vyhrajte čtení s olympijským vítězem Davidem Svobodou pro třídu

Zapojte se do soutěže, kterou pořádáme společně s Klubem mladých čtenářů. Stačí plnit disciplíny Sazka Olympijského víceboje a vytvořit zajímavou soutěžní fotku kombinující sport a knížky.

Vyhrajte čtení s olympijským vítězem Davidem Svobodou pro třídu

Zúčastnit se mohou jednotlivé třídy na škole. Stačí, aby se více než 80% žáků ze třídy zapojilo do Sazka Olympijského víceboje a do 15. 3. 2019 splnilo alespoň 6 disciplín Olympijského diplomu nebo Odznaku všestrannosti.

Dále je potřeba vyfotit žáky, jak po vzoru kalokagathie rozvíjí tělo a ducha zároveň. Tedy jak používají knížky ke sportování, nebo při sportu čtou.* Tuto fotku je potřeba nahrát do 15. 3. 2019 po přihlášení do adminu Sazka Olympijského víceboje do soutěžní aplikace, kterou najdete zde. Každá třída může nahrát pouze jednu fotografii.

Fotografie tříd, které splní podmínku 80% zapojení, dostane David Svoboda, aby vybral tu nejoriginálnější a tím zvolil vítěznou třídu, do které vyrazí dětem číst. Knížku vybere ve spolupráci s Klubem mladých čtenářů. A protože ji nestihne přečíst celou, přiveze dětem 10 stejných knížek, aby si ji následně mohly ve škole nebo doma dočíst. Navíc přiveze pro všechny děti ve třídě další dárky od Českého olympijského týmu. Termín čtení s Davidem Svobodou bude určen po dohodě se školou.

Druhá a třetí nejzajímavější fotka, opět záleží na výběru zlatého olympijského medailisty z Londýna, přinese třídě dárky od Českého olympijského týmu.

Kompletní pravidla a podmínky soutěže

* Pozor, pokud budete dělat fotku, kdy děti při sportu čtou! Je nutné sport jen předvádět. Při opravdovém sportování se děti musí plně soustředit na to, co dělají, aby si nechtěně neublížily!