Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Výherci třetí Olympijské výzvy jsou tu! Jste mezi nimi?

Tématem třetí Olympijské výzvy byly zimní radovánky. Lyžování, běžky, bruslení, nebo třeba bobování, a dokonce i stavění sněhuláka – to všechno jsme vám do splnění výzvy započítali. I tentokrát jsme vybírali ze stovek vašich fotografií.

Výherci třetí Olympijské výzvy jsou tu! Jste mezi nimi?

A o se v celkem pěti Olympijských výzvách soutěží?

Hlavní výhrou jsou vstupenky na Olympijský festival, který se bude konat v okolí krásného jezera Most. Po dobu olympijských her v Paříži zde bude možné zažít spoustu zábavy, vyzkoušet si celou řadu sportovních disciplín a také potkat naše olympijské medailisty. Školy, které splní všech pět Olympijských výzev, se dostanou do slosování o celkem 150 volných vstupenek na tuhle jedinečnou sportovní akci. Za každou splněnou výzvu navíc získáte 100 zlaťáků, které se započítají na vaše konto v Odměnách pro garanty.

Cílem je, aby se děti hýbaly s radostí. Nezáleží přitom, jestli vaši svěřenci bravurně ovládají lyžování, bruslení, nebo si raději zahrají na Mrazíka. Proto jsme ve třetí výzvě vybrali tři školy, které za svou aktivitu získají balíček od našich partnerů..

Oceněné školy:
ZŠ Radnice, okr. Rokycany
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová
ZŠ Velké Březno, okr. Ústí n/L