Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Úprava bodování Odznaku všestrannosti

V letošním roce vstoupil Odznak všestrannosti do svého 10. ročníku a při té příležitosti jsme provedli revizi bodových tabulek k vyhodnocování výkonů. Po naší analýze jsme přistoupili k bodové úpravě některých disciplín s ohledem na náročnost jejich provedení.

Úprava bodování Odznaku všestrannosti

Jedná se o tyto disciplíny a následující úpravy:

  • kliky – zde jsme nastavili za jeden klik cca 10 bodů

Příklad: dříve za 90 kliků 1224 bodů, nyní za 90 kliků 840 bodů

  • shyby – zde bylo nastaveno cca 11 bodů za jeden shyb

Příklad: dříve za 60 shybů 560 bodů, nyní za 60 shybů 621 bodů

  • dribling – bodování začíná již od 90m a tudíž se zde zvyšuje bodový zisk u dalších nadriblovaných metrů

Příklad: dříve za 250 m 551 bodů, nyní za 250 m 676 bodů

  • plavání – přidáno 8-9 bodů za odplavaný 1m

Příklad: dříve za 120 m 643 bodů, nyní za 120 m 804 bodů

Cílem úprav je rovnoměrnější bodový zisk u jednotlivých disciplín a naplnění myšlenky projektu, že jde především o všestrannost.

V rámci přebodování došlo i k novému nastavení celkových hodnot pro zisk jednotlivých úrovní odznaků, a to plošným snížením o 200 bodů.

Nové tabulky jsou ke stažení v adminu

Je důležité, abyste si (garanti) v sekci Výsledky (najdete ZDE) nejdříve vybrali děti, pro které chcete tabulku připravit a poté si ji teprve stáhněte k sobě do počítače. Filtr Vám umožňuje zvolit více tříd, vybrat z nich jen chlapce nebo dívky, zobrazit jen děti se stejným ročníkem narození, nebo si dokonce vybrat konkrétní děti. Díky tomu si budete moci tabulku zpět nahrát s vyplněnými výkony a jednoduše je vložit do adminu. Pokud děti dopíšete až do excelovské tabulky, nebude u nich fungovat nahrání do adminu.

V případě problémů se stažením tabulek nebo s filtry Vám rádi pomůžeme na infolince 720 402 199 nebo na emailu viceboj@olympic.cz