Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Splněno! Olympijské tréninky završila atletka Helceletová v Ústí

Atletka Denisa Helcetová dorazila v závěru letošního školního roku na základní školu Stříbrnická v Ústí nad Labem. Olympijského tréninku s někdejší olympioničkou a vicemistryní Evropy v běhu na 400 metrů překážek se zúčastnili žáci zapojení do projektu Sazka Olympijský víceboj. Helceletová jim připravila atletickou rozcvičku, vyzkoušeli si i nácvik skoku do dálky a běh přes překážky.

Splněno! Olympijské tréninky završila atletka Helceletová v Ústí

Děti na oplátku ukázaly Helceletové a týmu Sazka Olympijského víceboje svou školu, a poté následovala beseda. „Návštěva Denisy na škole v Ústí završila sérii 14 Olympijských tréninků, které jsme pro letošní jaro vylosovali. Bylo skvělé vidět, že děti pohyb baví, a že jim nic nebrání sportovat naplno," řekl Petr Marinčič, projektový manažer Sazka Olympijského víceboje.