Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Soutěžte o vstupy na Olympijský festival v Brně

Olympijských zážitků není nikdy dost. A kde je nejlépe naplno prožít? Tím správným místem je bezesporu Olympijský festival. V únoru, v době olympijských her v Pekingu, se jeho zimní edice bude konat v Brně. Program s unikátní olympijskou atmosférou nabízí také pro školy.

Soutěžte o vstupy na Olympijský festival v Brně

Děti si vyzkouší hned několik zimních olympijských sportů, nebo navštíví poznávací zónu o olympismu a olympijských hodnotách. Sportovní vybavení si budou moci vypůjčit zdarma.

Do jihomoravské metropole se můžete vypravit se svými žáky i vy. Sazka Olympijský víceboj totiž vypisuje soutěž o volné vstupy. Děti z celkem 30 tříd se tak budou moct alespoň na okamžik proměnit v malé olympioniky.

A co je potřeba?

Nejpozději v době uzávěrky 23. 1. 2022 soutěže musí mít soutěžící v administračním systému Sazka Olympijského víceboje zapsané výsledky nejméně u 80 % žáků třídy ve dvou libovolných disciplínách Olympijského diplomu nebo Odznaku všestrannosti. Účastník musí také nahrát ztvárnění Olympijského maskota (pandu Bing Dwen Dwen) do speciální sekce v adminu Sazka Olympijského víceboje na www.sazkaolympijskyviceboj.cz v jednom z vybraných formátů (obrazový materiál – JPG nebo PDF).

Soutěžit se bude také o další ceny. „Máme nachystáno i 7x olympijské triko a 30 sad pastelek KOOH-I-NOOR,“ říká Petr Marinčič, šéf projektu Sazka Olympijský víceboj.