Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Soutěžte o 20 pingpongových stolů a show s olympioniky na Vaší škole.

Soutěžte o 20 pingpongových stolů a show s olympioniky na Vaší škole.

Využijte jedinečnou možnost vytvořit ve vaší škole pingpongový kroužek, se kterým Vám rádi pomůžeme. Právě startuje 3. ročník projektu Jeden za všechny, všichni za stůl!

Úspěšný projekt pod záštitou České asociase stolního tenisu a Sazka Olympijského víceboje má již za sebou skvělé úspěchy. Během dvou ročníků pomohl vybudovat na školách desítky kroužků se stovkami dětských nadšenců. Pro kroužky zajistil pingpongové vybavení a profesionální trenéry. Nyní můžete využít možností třetího ročníku i vy.


Co může zapojení do projektu přinést vaší škole? Možnost získat pro školu pingpongový stůl i trenérské zázemí. Přispějete k rozhýbání svých svěřenců, jejich socializaci a probuzení lásky ke sportovním aktivitám. Zamilují si ping-pong, sport, který je nenáročný na prostor i finance.Těm nejaktivnějším zajistíme i setkání s olympioniky při pingpongových show přímo ve vaší škole.

www.vsichnizastul.cz