Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

SOUTĚŽ s týdenními výzvami. Vyhlásili jsme den s Denisou Helceletovou a další ceny

Od pondělí 4. května 2020 spouštíme v rámci týdenních výzev soutěž, ve které můžete celý měsíc hrát o super ceny. Čím více dětí z vaší třídy se zúčastní, tím větší je vaše šance na výhru.

SOUTĚŽ s týdenními výzvami. Vyhlásili jsme den s Denisou Helceletovou a další ceny

Týdenní soutěž o trička

Soutěž je spojená se všemi čtyřmi květnovými týdenními výzvami. Každé dítě, které se zapojí v týdnu do plnění výzvy a zapíše alespoň jeden výsledek do online tréninkového deníku, bude ve slosování. Více o týdenních výzvách najdete ZDE.

Může vyhrát trička z olympijské kolekce ALPINE PRO pro sebe, svého učitele a všechny další děti ze třídy, které se do dané týdenní výzvy také zapojily. Losovat se budou vždy tři třídy a celkem tedy za čtyři týdny rozdělíme trička mezi děti z 12 výherních tříd.

Soutěže se zúčastní také ty třídy, jejichž učitelé využívají tréninkový deník, ale plní jiné disciplíny, než které jsou v týdenních výzvách. Rozhoduje totiž zapsaný výsledek v daném týdnu. Je jedno, v jaké disciplíně. Více o online tréninkovém deníku najdete ZDE.

Výherci
Týden 4. - 10. května
Matyáš Jarůšek, ZŠ Vinařice
Jakub Martinák, ZŠ Štětí, Ostrovní ul.
Helena Peřinová, ZŠ Kroměříž

Týden 11. - 17. května
Erika Moravcová, Masarykova ZŠ Lanžhot
Bára Cimbálníková, ZŠ Kroměříž, U Sýpek
Martin Křepelka, ZŠ Kroměříž, U Sýpek

Týden 18. - 24. května
Ondřej Didov, Masarykova ZŠ Lanžhot
Viktoria Portz, ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická ul.
Samuel Šplíchal, FZŠ Praha 9 - Horní Počernice

Týden 25. - 31. května
Matyáš Vittek, ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická ul.
Bára Mužíková, ZŠ Praha 6 - Nebušice
Jan Jenčovský, ZŠ Všestary (okr. Hradec Králové)

Výherci získávají trička ALPINE PRO pro sebe, svého učitele i další děti ze třídy, které se do dané výzvy zapojily.

Soutěž o hlavní ceny a sportování s Denisou Helceletovou

Dítě, které se zúčastní týdenní výzvy, zároveň zapojí školu také do losování na začátku června o tři hlavní ceny. Když se zapojí do dvou týdenních výzev, bude mít škola díky němu v osudí dva losovací lístky. Maximálně tedy za jedno dítě může mít škola v osudí čtyři lístky, čímž zvýší svoji pravděpodobnost na výhru. A tak to platí pro každé dítě ve škole. Navíc se díky tomu škola může zapojit, i když propásne začátek soutěže.

Hlavní cenou je sportovní den s ambasadorkou Sazka Olympijského víceboje Denisou Helceletovou (Rosolovou) v termínu, který se škola sama zvolí. A tým Sazka Olympijského víceboje navíc přiveze pro děti pěkné ceny - knížky, batohy, pastelky a pexesa. Ani učitelé z výherní školy nezůstanou zkrátka, těšit se můžou na přístupy k výukovým videím SportMentor a produkty z olympijské kolekce ALPINE PRO.

Sportovní den s Denisou Helceletovou (Rosolovou) získávají tyto školy:
ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická ul.
Gy a SOŠ Rýmařov, okr. Bruntál
ZŠ Brno, Vejrostova

Vítězné školy bude tým Sazka Olympijského víceboje kontaktovat.

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.