Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

SOUTĚŽ: POJEĎTE S NÁMI DO OLYMPIJSKÉHO PARKU!

SOUTĚŽ: POJEĎTE S NÁMI DO OLYMPIJSKÉHO PARKU!

Zimní olympijské hry nás čekají už za necelé 3 měsíce. A spolu s nimi se otevřou i dva Olympijské parky v Brně a v Ostravě, kde bude široká veřejnost moct společně fandit našim olympionikům a zároveń si vyzkoušet sporty na vlastní kůži. Abyste i vy se svými žáky mohli zažít tu pravou olympijskou atmosféru, startujeme 15. listopadu soutěž o zájezd do jednoho z Olympijských parků. Zúčastnit se mohou všechny třídy ze škol z Jihomoravského a Moravskoslezského kraje. Stačí splnit 2 podmínky.

    1) Kreativní ztvárnění zimního olympijského úspěchu vybraného českého sportovce

    - Vyberte se třídou českého olympionika a libovolně ztvárněte jeho úspěch na zimní olympiádě. Může to být kresba, píseň, socha, divadelní představení, zkrátka cokoli, co si děti vyberou a bude je bavit. Výsledek pak stačí vložit do učitelského adminu (foto, text, video).

    2) 80 % žáků ze soutěžící třídy splní 3 libovolné disciplíny diplomu nebo odznaku

    - Ať už s žáky plníte Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti, zapojte celou třídu tak, aby 80 % z nich stihlo splnit alespoň 3 celé disciplíny.

Denně se díky Sazka Olympijskému víceboji může zajet podívat až 400 dětí do brněnského parku a 240 žáků do parku v Ostravě. Během návštěvy v Olympijském parku si budete moct užít program na míru, který se skládá například z návštěvy 3 sportovišť a setkání s olympionikem. Školám, které nebudou přímo z Brna či Ostravy, bude zřízena doprava autobusem tam i zpět. Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.

Navnaďte se atmosférou Olympijského parku už nyní a podívejte se, jak to vypadalo během olympijských her 2016 v parku Rio Lipno.