Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Sazka Olympijský víceboj vyrovnal „dluh“. Na školách proběhly Olympijské tréninky

Olympijské tréninky baví školáky i tým Sazka Olympijského víceboje – o tom není pochyb. Proto jsme nesmírně rádi, že se nám během října a listopadu podařilo vyrovnat „dluh“ třinácti školám, které o něj v uplynulých dvou letech kvůli pandemii onemocnění Covid-19 přišly. A vaše reakce nás těší!

Sazka Olympijský víceboj vyrovnal „dluh“. Na školách proběhly Olympijské tréninky

„Děkujeme mnohokrát za uspořádání Olympijského tréninku. Je nám jasné, že není vůbec jednoduché skloubit programy tolika lidí podílejících se na Sazka Olympijském víceboji. Myslím, že všem zúčastněným se trénink moc líbil a doufáme v další spolupráci,“ zaznělo například ze ZŠ Plumlov.

Budeme losovat!

Stejně to cítí i naši olympionici. „Bylo to super, užil jsem si to. Tahle interakce s dětmi mě bavila víc, než jsem si myslel,“ prozradil nováček v týmu Lubomír Jančařík. Stolní tenista, který se zúčastnil olympijských her v Riu de Janeiro 2016, si zatrénoval s dětmi z Vratimova v Moravskoslezském kraji.

Pokud nám budou okolnosti nakloněné, hodláme v Olympijských trénincích pokračovat. Na začátku roku 2022 jsme si proto naplánovali losování dalších škol, které je získají. „Tréninky se samozřejmě uskuteční jen v případě, že nám to situace dovolí a my budeme moct školy s olympioniky navštěvovat. Plány nám může zkřížit šíření Covid-19,“ řekl Richard Adamec, manažer projektu Sazka Olympijský víceboj.

A jak Olympijské tréninky probíhaly? Podívejte se na naši fotogalerii ZDE.

Paralympijská výzva: Sportovní dny na čtyřech školách

Hned čtyři akce na základních školách se speciálním vzdělávacím programem uspořádal v uplynulém měsíci organizační tým Paralympijské výzvy. Nejprve se 1. října v Berouně představila atletka Lenka Matoušková, o týden později se na děti v Rudné přijela podívat bronzová medailistka z Tokia Anna Luxová. Následně 25. října přivítali žáci jesenické školy opět Lenku Matouškovou a konečně 1. listopadu v Praze fungoval jako ambasador Sazka Olympijského víceboje triatlonista Jan Tománek.