Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Rozšíří se v příštím školním roce Sazka Olympijský víceboj o alternativní disciplíny?

Na základě dotazníkového šetření na školách v minulém školním roce jsme vytipovali disciplíny Sazka Olympijského víceboje, které jsou pro některé školy problematické. Nyní hledáme varianty k těmto disciplínám. Od 30. listopadu budou disciplíny v adminu, abychom je mohli otestovat v praxi.

Rozšíří se v příštím školním roce Sazka Olympijský víceboj o alternativní disciplíny?

„V letošním školním roce hledáme alternativy k těm disciplínám, které mají školy problém plnit vzhledem k chybějícím pomůckám. S vybranými školami se domlouváme na tom, že absolvují klasické disciplíny a zároveň i nově navržené alternativy. Ty se ale objeví na konci listopadu v adminu všem školám ve speciální záložce. Nebudou se tedy plést s klasickými disciplínami víceboje. Zároveň ale umožní, v případě zájmu, se do testování alternativních disciplín zapojit i školám, se kterými nejsme v kontaktu,“ říká manažer projektu Sazka Olympijský víceboj Richard Adamec.

Pokud má vaše škola zájem se do testování alternativních disciplín zapojit, informujte nás na infomailu viceboj@olympic.cz, zda máte zájem o disciplíny Olympijského diplomu, Odznaku všestrannosti nebo obou částí Sazka Olympijského víceboje. V průběhu listopadu budeme všechny nahlášené školy telefonicky kontaktovat, abychom je informovali, jakou zpětnou vazbu (vedle zapsání výsledků alternativních disciplín do adminu) budeme potřebovat k vyhodnocení.

Klasické disciplíny diplomu i odznaku plánujeme do dalších školních let zachovat. Případné alternativní disciplíny by od školního roku 2022/23 měly být variantou pro školy, které nemohou klasické disciplíny s žáky splnit. Soutěžní část Odznaku všestrannosti zůstane zachována v původním režimu s klasickými disciplínami.