Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Rozjeďte se školáky zimu na běžkách s ČEZ SkiTour a získejte slevu na startovném!

Seriál ČEZ SkiTour, největší série závodů v běhu na lyžích v Česku, nabízí vám i vašim žákům ideální způsob na strávení zimního víkendu. Závody nabídnou atmosféru, zábavu a díky vyhřívanému zázemí i bezkonkurenční komfort. Domluvte se s žáky a vydejte se vstříc společným zážitkům na čerstvém horském vzduchu v rámci některého ze šesti závodů po celém Česku. Pokud vás bude dost, získáte exkluzivní AŽ 40% SLEVU na startovném pro všechny!

Rozjeďte se školáky zimu na běžkách s ČEZ SkiTour a získejte slevu na startovném!

Tak na co ještě čekáte? Společné zážitky na horách utuží partu a na výjezd budete jistě ještě dlouho vzpomínat. Pro více informací pište na info@ski-tour.cz.

Závody SkiTour jsou vhodné pro děti i úplné začátečníky. S trasami od 10 do 40 km klasicky i volně si na své přijde opravdu každý a jako třída určitě oceníte třeba zmíněný 10 kilometrový závod. Dětské distance měří od 300 do 3000 metrů a závodí se v různých věkových kategoriích do 15 let. Starty dětí probíhají právě dle 5 věkových kategoriích a na 3 nejlepší chlapce a dívky z každé z nich čeká slavnostní ceremoniál na stupních vítězů. Odměna nečeká pouze na absolutní vítěze, každý účastník dětských i dospělých distancí totiž v cíli získá pamětní medaili, kterou si může doma vystavit a pochlubit se tak rodině i přátelům tím, jak skvěle si na závodech ČEZ SkiTour počínal.

Chcete se svou třídou vyrazit na běžky, zazávodit si a celý zážitek mít se slevou? Využijte zlevněnou nabídku níže. Nemáte zájem jako třída nebo skupina žáků? Nevadí! Neváhejte a předejte informaci o slevě rodičům (umístěte do bakalářů nebo vylepte leták na školní nástěnku). Možnost ve volném čase sportovat LEVNĚJI tak předáte dál a utužíte tak vztahy s rodiči.

Jak sleva funguje?

1) Domluvte se s žáky na účasti na závodě ČEZ SkiTour

2) Napište na e-mail info@ski-tour.cz váš počet zájemců a dejte organizátorům vědět, že jste z programu Olympijský víceboj

3) Organizátoři se vám brzy ozvou a zašlou vám slevové kódy dle následujících kritérií:

  • 5 zájemců o závod = 5% sleva na všech startovných
  • 10 zájemců o závod = 10% sleva na všech startovných
  • 20 zájemců o závod = 20% sleva na všech startovných
  • 40 a více zájemců = 40% sleva na všech startovných

4) Kódy jednoduše uplatníte při online registraci na www.ski-tour.cz v sekci REGISTRACE. Nezapomeňte prosím, že online registrace se slevovým kódem je možná vždy nejpozději 3 dny před závodem.

Zaujala Vás nabídka? Napište na info@ski-tour.cz a rozjeďte zimu na běžkách s ČEZ SkiTour!

Termíny 17. ročníku ČEZ SkiTour:

Horní Mísečky: 13. – 14. 1. 2024

Krušnohorská 30: 20. – 21. 1. 2024

Bedřichovský Night Light Marathon: 26. - 27. 1. 2024

Orlický maraton: 3. – 4. 2. 2024

JeLyMan: 24. – 25. 2. 2024

Harrachov: 8. – 9. 3. 2024

(Online registrace končí vždy 3 dny před závodem)

*Nabídka se nevztahuje na závody ČEZ Jizerské 50 ani Biegu Piastów