Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

První Olympijská výzva zná svého vítěze! Kdo si vysportoval pingpongový stůl?

Hýbat se, soutěžit, a ještě vyhrát skvělé ceny. To všechno můžete v rámci pěti Olympijských výher, které jsme si pro vás na tento školní rok připravili. Zářijový první úkol je za námi, tak si pojďme představit vítěze.

První Olympijská výzva zná svého vítěze! Kdo si vysportoval pingpongový stůl?

První Olympijská výzva spojena s Evropským týdnem sportu měla za cíl nejen přinést radost z pohybu jejím účastníkům, ale také přispět na dobrou věc. Prostřednictvím aplikace EPP jste tak sbírali body, které putovaly na konto vámi zvoleného dobročinného projektu. A rozhodně jste nezaháleli!

Do výzvy se zapojilo celkem 55 škol, které tak podpořily Českou olympijskou nadaci a další skvělé projekty. Nejlépe se této výzvy zhostili žáci a učitelé ZŠ Habry, kam také brzy poputuje stůl na stolní tenis. Gratulujeme!

Vzhledem k obrovskému nasazení jsme se rozhodli navíc ocenit i tři další školy, které vzaly sbírání bodů útokem, a to:

  • ZŠ Velké Bílovice
  • Gymnázium Ústí nad Orlicí T. G. Masaryka 106
  • ZŠ Praha 6 – Nebušice

Druhá Olympijská výzva je již venku, tak ve svém úsilí nepolevujte a neváhejte se zapojit a zabojovat tak o hlavní výhru. Školy, které splní všech pět výzev, se nominují do slosování o celkem 150 vstupenek na Olympijský festival, který bude během olympijských her v Paříži probíhat u krásného jezera Most. Právě tam si budete moct vyzkoušet spoustu sportovních disciplín, fandit našim sportovcům nebo se naživo potkat s našimi olympijskými medailisty. A to rozhodně stojí za to!

Pojďte do toho s námi, každý pohyb se počítá!