Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Přijeď do olympijského parku na Lipno a vyzkoušej si disciplíny Sazka Olympijského víceboj

Přijeď do olympijského parku na Lipno a vyzkoušej si disciplíny Sazka Olympijského víceboj

Vyzvedni si kartu olympionika a vydej se s celou rodinou na stezku olympijským parkem. Na čtyřech stanovištích je pro tebe připraveno celkem třináctdisciplín. Stanoviště v Lipně nad Vltavou, Loděnici, Frymburku a Přední Výtoní jsou propojené cyklostezkou, proto bude nejlepší vyrazit na kole nebo inline bruslích.

Co tě na stezce čeká?

Na 1. stanovišti v Lipně nad Vltavou zjistíš, jaká je tvá silná stránka. Splň tři disciplíny, které ti řeknou, jestli jsi rychlík, silák nebo vytrvalec. Po zadání výsledků na www.sportvokoli.cz/lipno uvidíš, podobáš-li se víc Denise Rosolové, Mirce Topinkové Knapkové nebo modernímu pětibojaři Davidu Svobodovi.

Chceš zaběhnout sprint na 50 metrů, vyzkoušet si trojskok nebo skákat přes švihadlo, ale také se dozvědět, kolik kliků nebo shybů uděláš za jednu minutu? Na dalších stanovištích pro tebe máme deset disciplín, které dokonale prověří tvou všestrannost.

Je na tobě, které disciplíny si vyzkoušíš. Stačí jich splnit pět, k tomu správně odpovědět na jednu z bonusových otázek kvízu fair play se Čtyřlístkem, a jedna z cen je tvoje! Vyzvednout si ji můžeš v našem stanu Sazka Olympijského víceboje v Centru olympijského parku v Lipně nad Vltavou.

Když splníš všech deset disciplín, které jsou na stezce olympijského parku připravené, dozvíš se po zadání výsledků na sportvokoli.cz/Lipno také to, jestli máš na bronz, stříbro, zlato nebo diamant! Tedy jaký by ti patřil odznak všestrannosti olympijských vítězů. Po splnění těchto deseti disciplín si budeš moci v Centru olympijského parku vyzvednout svoji odměnu - plyšového maskota českého olympijského týmu.

Porovnej se s našimi ambasadory v disciplínách Sazka Olympijského víceboje a zkus na každém stanovišti Výzvu dne!

Patříš mezi ty nejmenší? Splň na stezce stejné úkoly, jako Myšpulín, Fifinka, Bobík a Pinďa ve Speciálu Čtyřlístku. I pro tebe máme ve stanu Čtyřlístku odměnu.

Můžeš fandit českým reprezentantům doma u televize... Nebo radši v olympijském parku na Lipně. A stát se, alespoň na chvíli, jedním z nich. Veškeré další informace se dozvíš přímo na místě. V Centru olympijského parku, ve stanu Sazka Olympijského víceboje.