Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Pětice škol vyhrála zájezd do Olympijského parku Rio–Lipno

Pětice škol vyhrála zájezd do Olympijského parku Rio–Lipno

Školáci z Třebotova, Kuřimi, Ratají, Habartic a Ostrožské Lhoty mají možnost strávit v srpnu pět dní v Olympijském parku Rio–Lipno. Právě jejich školy totiž vylosoval Štěpán Janáček, trojnásobný olympionik a manažer projektu Sazka Olympijský víceboj, jako výherní v soutěži o pobyt na Lipně.

Podmínky zařazení do soutěže splnilo 365 škol, jejichž garanti získají oficiální tričko Czech Team. Losování probíhalo za dohledu notářky, která překontrolovala seznam škol. Ten podepsali zástupci Českého olympijského výboru a Sazky, v jejímž sídle se losování konalo. Přesvědčila se také o tom, že do osudí bude zařazeno číslo každé školy, která může vyhrát – celkem tedy 365 lístečků. Vložila je do zlatého kyblíku zakrytého černou látkou s „rukávem“, ze kterého pak Štěpán Janáček tahal jednotlivá čísla.

Postupně vylosoval tyto školy:

ZŠ a MŠ Třebotov,

ZŠ Kuřim, Jungmannova 813,

ZŠ a MŠ Rataje,

ZŠ a MŠ Habartice,

ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota.

Tyto školy získaly pětidenní pobyt ve stanovém městečku pro skupinu o 20 žácích s doprovodem 2 učitelů v termínu 15.–19. srpna 2016. Školy budeme nyní kontaktovat. Pokud některá z nich do 1. června 2016 nepřijme výhru a nedodá jmenný seznam účastníků, postoupí na její místo škola, která byla vylosována jako náhradní v pořadí. Těmito školami jsou ZŠ Pěnčín jako první náhradník, dále ZŠ Buzulucká Teplice, ZŠ Liberec, Dobiášova 851/5, ZŠ a MŠ Křižanov a ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134.

Oficiální triko Czech Team zašleme všem garantům ze škol zařazených do slosování do 30. června 2016.