Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Navštivte jedinečnou výstavu komiksu Zátopek

Grafiky z komiksu Zátopek o čtyřnásobném olympijském vítězi Emilu Zátopkovi, speciální promítání dokumentu o legendárním běžci, časosběr tvorby Jaromíra 99 nebo dokument o letních olympijských hrách – to vše je součástí výstavy, která bude pro školy probíhat od 30. května 2016 v olympijské FanZone. Navíc až projdete výstavu, děti si ve speciálním moderovaném kvízu budou moci zasoutěžit o drobné olympijské ceny.

Navštivte jedinečnou výstavu komiksu Zátopek

Pokud máte zájem o hodinu a půl dlouhý edukační program, můžete si od 20. května rezervovat jeden ze čtyř termínů pro každý všední den. Kapacita každého termínu je 30 dětí. Pokud budete potřebovat jakékoli doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 608 968 034 nebo emailu prokopova@olympic.cz.

Těšíme se na vás!

KDY: od 30. 5. do 26. 6. 2016

KDE: FanZone Českého olympijského týmu v 1. patře Obchodního centra Quadrio, které se nachází přímo nad stanicí metra Národní třída, na rohu ulic Spálená a Purkyňova, Praha 1.