Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Jeden za všechny, všichni na tělák! Děkujeme, učitelé

Okresní a krajská kola, Republikové finále, Olympijské tréninky nebo Kemp učitelů, ale především vaše práce s dětmi na školách – další kalendářní rok s Olympijským vícebojem je téměř za námi. A my bychom vám, pedagogům, za něj rádi poděkovali. Vážíme si vaší práce a nadšení. Každý z vás je součástí tohoto soukolí, každý z vás má v projektu své důležité místo.

Jeden za všechny, všichni na tělák! Děkujeme, učitelé

Jste to ve finále také vy, kteří probouzejí v dětech lásku k pohybu. Jste to vy, kteří v nich mohou objevovat nejrůznější talenty, povzbuzovat je v jejich snažení na cestě k tomu být každý další den o kousek lepší verzí sebe sama a pomáhat jim vstát, když zakopnou o překážku. Také vy jste jejich průvodci životem. A rovnováha je potřeba k tomu, aby byl úspěšný. Rovnováha těla i ducha – Kalokagathia. Jeden za všechny, všichni na tělák!