Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Jak trénuje Eva Samková na suchu? Nahlédněte do zákulisí sportů s Radiem Junior

Jak trénuje Eva Samková na suchu? Nahlédněte do zákulisí sportů s Radiem Junior

Co všechno obnáší vodní slalom? Jak trénuje Eva Samková na suchu? Jak těžké je skloubit trénink disciplín moderního pětiboje? To vše se s vašimi dětmi můžete dozvědět v seriálu Sport nás baví, který ve spolupráci s Českým olympijským výborem připravuje Rádio Junior.

Redaktoři si na vlastní kůži zkoušejí jednotlivé sporty. Díl o vodním slalomu s Kateřinou Kudějovou, ambasadorkou Sazka Olympijského víceboje, najdete ZDE. Longboardovou přípravu Evy Samkové představuje trenér olympijské vítězky ve snowboardcrossu Marek Jelínek ZDE. V neděli 24. ledna si můžete poslechnout díl o moderním pětiboji s mistrem světa ve smíšené štafetě Janem Kufem, dalším ambasadorem projektu Sazka Olympijský víceboj. V zimě budou následovat ještě další dva sporty, další série se připravuje na léto.

Pokud se vám zalíbí sporty, které seriál představuje, najdete je na webu Sport v okolí. Pokud potřebujete inspiraci v tom, jak pro vaše děti najít vhodný sport, zaposlouchejte se ZDE.