Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Druhý doplňkový úkol: nafoťte zdravou hodinu

Druhý doplňkový úkol: nafoťte zdravou hodinu

Víte, co jíte a kolik vám to dodá energie? Právě tohoto tématu se týká druhý doplňkový úkol, jehož splnění je důležité pro zisk bodů v celkovém hodnocení nynějšího ročníku Sazka Olympijského víceboje o ceny v souhrnné hodnotě 500 tisíc korun.

Úkolem škol je do 31. května nahrát do administračního systému projektu fotografii, na níž bude patrné, jakým způsobem se děti seznámily s tím, kolik energie přijímají z různých potravin a jaké pohybové aktivity musejí vykonat, aby energii zase vydaly. Může jít o speciální „zdravou“ hodinu nebo třeba o nástěnku s přepočty potravin na kolečka naběhaná na stadionu – originalitě se meze nekladou. Právě tu totiž bude hodnotit čtyřčlenná porota sestavená ze zástupců Českého olympijského výboru a Sazky. Nejúspěšnější školy doplňkového úkolu a bodové ohodnocení jednotlivých fotografií zveřejníme v pátek 10. června. Učitelé najdou podrobné zadání doplňkového úkolu v adminu v záložce Doplňkový úkol.