Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Druhá výzva! Školáci ze Sobotky sportovali s mistryní světa

Druhá výzva! Školáci ze Sobotky sportovali s mistryní světa

Už to pro ně není velká neznámá. Trénink s olympionikem totiž absolvovala základní škola v Sobotce podruhé. Tentokrát děti z okresu Jičín sportovaly s mistryní světa ve sportovním aerobicu Denisou Barešovou. „Bylo opravdu moc milé, jak byly nachystané. Měly pro nás připravenou nástěnku a na ní vyobrazily mé úspěchy,“ říká Barešová.

Ona sama si pro děti nachystala opičí dráhu. „Nějaké talenty bychom mezi místními školáky určitě našli,“ uvažuje. „Skoky a běhání zvládali perfektně. Jen obratnost některým dětičkám trošku chyběla,“ popisuje devětadvacetiletá česká reprezentantka.

Někteří školáci tak bojovali například s kotoulem, což Barešovou maličko překvapilo. „Jednalo se jen o některé z nich, ale nenapadlo mě, že někdo kotoul neumí,“ vysvětluje. „Pravděpodobně se víc věnují míčovým hrám, nebo nevím.“