Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Doplňkový úkol lze plnit do konce ledna. Zapojte se a soutěžte o body i výtvarné pomůcky

Doplňkový úkol lze plnit do konce ledna. Zapojte se a soutěžte o body i výtvarné pomůcky

Téma prvního doplňkového úkolu tohoto ročníku Sazka Olympijského víceboje je „Běh nás baví“. Ačkoli úkolem škol je vybrat jeden obrázek do soutěže, v Tyršově ZŠ Brno však vytvořili rovnou celou knížku. Podívat se můžete ZDE.

Školy mohou doplňkový úkol zasílat do konce ledna. Rádi bychom učitele upozornili na přesné zadání doplňkového úkolu: Tři vybrané obrázky, které vytvořili žáci, je třeba zaslat poštou na adresu Český olympijský výbor, Benešovská 1925/6, 101 00 Praha 10. Ten nejlepší, který ve škole vyberete do soutěže, nejprve vyfoťte a nahrajte v učitelském adminu v sekci „Doplňkový úkol“. Tento obrázek ohodnotí porota, kterou tvoří zástupci Českého olympijského výboru, Sazky a společnosti KOH-I-NOOR. Kompletní zadání doplňkového úkolu najdete ZDE.

Pokud jste obrázky ještě neposlali, neváhejte. Splněním úkolu získáváte důležité body do hlavní soutěže Sazka Olympijského víceboje o finanční prostředky na nákup sportovního zboží pro školu. Současně můžete vyhrát jednu z pěti cen od společnosti KOH-I-NOOR, ve které se rozdělují výtvarné potřeby v celkové hodnotě 100 000 korun, které už jsou připraveny v Českém olympijském výboru. V neposlední řadě obrázky a vzkazy žáků potěší a podpoří české sportovce, kteří si je odvezou s sebou na olympijské hry v Riu 2016.