Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Olympijský diplom pro veřejnost

ZAJÍMÁ VÁS, PRO JAKÉ SPORTY MAJÍ VAŠE DĚTI PŘEDPOKLADY?

Obvykle mají možnost získat zdarma sportovní analýzu s Olympijským diplomem pouze školy pro své žáky. Chceme co nejvíce dětí přivést k pravidelnému sportování ve sportovních klubech.

KDO SE MŮŽE ZAPOJIT?

Dítě (ve věku 6-15 let) - registrace ZDE

Stačí dítě zaregistrovat, splnit osm disciplín potřebných pro zpracování analýzy sportovních předpokladů (videonávody disciplín naleznete ZDE) a pak už se jen můžete těšit na Olympijský diplom s tipy na vhodné sportovní kluby.

Dospělý - registrace stejná jako pro děti ZDE

Analýza je nastavená na věkové rozmezí 6 až 15 let. Ale aby rodiče mohli jít dětem příkladem, je možné vkládat i výsledky dospělých. Analýza je srovná s nejstarší věkovou kategorií (ženy s dívkami ve věku 15 let, muže s chlapci ve věku 15 let). Díky tomu nelze brát úplně vážně hodnocení výkonů v jednotlivých disciplínách, ani určení pohybového typu a doporučení vhodných sportů.