Přesunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte <strong>starý prohlížeč</strong> , který bohužel <strong>nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky</strong> . Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například <strong>Google Chrome</strong> nebo <strong>Firefox</strong> , který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Soutěž

Vyhrajte hodinky Garmin anebo trička #BeActive, stačí se zapojit do Odznaku všestrannosti

Máte rádi výzvy? Soutěžíte rádi? Chcete vyhrávat? Máme pro vás všechno! A jako bonus nový kousek do šatníku: stylové tričko s hastagem #BeActive, který už pošesté v historii provází Evropský týden sportu. Pro pět soutěžících jsou připraveny také sportovní hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic Black. Stačí se aktivně zapojit do Odznaku všestrannosti.

Český olympijský výbor si pro všechny milovníky sportovních soutěží připravil soutěž založenou na disciplínách Odznaku všestrannosti. Hlavní cenou je pět hodinek Garmin Forerunner 245 Music Optic, připraveny jsou také dva tisíce triček #BeActive. „O tom, kteří soutěžící získají výhru, rozhodne losování. To proběhne 2. října 2020,“ doplňuje Martin Maur, projektový manažer ČOV.

Jak se zúčastnit?

Do soutěže se může zapojit kdokoliv, pouze osoby mladší osmnácti let potřebují souhlas zákonného zástupce. Účastníkem se stává ten, kdo se zaregistruje na těchto stránkách. „Důležité je zapsat do výsledkového systému alespoň jeden sportovní výkon z předepsaných disciplín Odznaku všestrannosti. Takže si soutěžící může vybrat takovou aktivitu, v níž je dle svého názoru nejlepší,“ dodává Martin Maur s tím, že disciplín Odznaku všestrannosti je dvanáct. Můžete si zkusit běh na 60 metrů nebo rovný kilometr, skok do dálky, skákání přes švihadlo, trojskok anebo třeba kliky. Kompletní přehled disciplín najdete zde.

Do slosování o ceny se registrovaní účastníci přihlásí tím, že v systému Odznaku všestrannosti v termínu od 23. září do půlnoci 30. září 2020 označí pole CHCI SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE.

Tři kroky k výhře:

1. krok: registrovat se na www.odznakvsestrannosti.cz

2. krok: zapsat alespoň jeden výsledek z předepsaných disciplín

3. krok: od 23. 9. do 30. 9. 2020 zaškrtnout ve vašem profilu po přihlášení na webu odznaku pole „CHCI SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE“ a vyplnit adresu pro doručení případné výhry

Seznam výherců bude po losování uveden zde na webu a výhry budou distribuovány vítězům do třiceti dnů od vyhlášení výsledků soutěže.

Podmínky soutěže najdete zde.