Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Výtvarné sety od KOH-I-NOOR HARDTMUTH míří do deseti škol

Výtvarné talenty odhalila soutěž Špačkoš, kterou ve spolupráci se společností Koh-i-noor Hardtmuth uspořádal tým Sazka Olympijského víceboje. Letošním tématem byl „úspěch českého sportovce nebo českých sportovců na některých ze zimních olympijských her". Z desítek výtvorů odborná porota vybrala deset obrázků, které svým školám vyhrály výtvarné sety.

Výtvarné sety od KOH-I-NOOR HARDTMUTH míří do deseti škol

Patříte mezi ně?

3x hlavní cena, kterou tvoří výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 10 000 Kč

ZŠ Stříbrnická 4.A
ZŠ Postoloprty 3.B
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 7.D

7x menší cena, kterou tvoří výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 3 000 Kč.

Gym a SOŠ Klášterec nad Ohří, sekunda
ZŠ Kanice 2.B
ZŠ Slaný, Komenského n 5.A
ZŠ Předklášteří, okr. Brno-v. 2. ročník
ZŠ Krnov, Žižkova, okr. Bruntál 8.C
ZŠ Ketkovice, okr. Brno-v. 5. třída
ZŠ a MŠ Olbramice 5. třída

„Kreslící“ soutěže se mohly zúčastnit třídy ze základních škol či víceletých gymnázií, které se zaregistrovaly do projektu Sazka Olympijský víceboj. Nejpozději v době uzávěrky soutěže pak musely mít v administračním systému zapsané kompletní výsledky Sazka Olympijského víceboje - 8 disciplín Olympijského diplomu nebo 10 disciplín Odznaku všestrannosti, a to nejméně u 80 procent žáků třídy.