Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Ročník 2021/2022 startuje v říjnu, výsledky můžete zapisovat i v září

Abychom už během září maximálně podpořili návrat dětí do sportovních klubů, výjimečně všem zájemcům umožňujeme získat sportovní analýzu a tipy na vhodné sportovní kluby i mimo školní prostředí. Až do 30. září 2021 mohou rodiče na webu olympijskydiplom.cz registrovat své děti, zadat jejich výsledky v osmi disciplínách a získat elektronický diplom, který jim pomůže s výběrem sportu. Proto ale nemůžeme letošní ročník Sazka Olympijského víceboje odstartovat se začátkem školního roku. Upravovat třídy a zakládat nové žáky bude možné v adminu až od 5. října. Ale žákům, kteří jsou v adminu z minulých let, výsledky zapisovat lze i v září a do nového ročníku budou převedeny.

Ročník 2021/2022 startuje v říjnu, výsledky můžete zapisovat i v září

Propozice pro ročník 2021/2022 ke stažení zde.

V rámci doposílky na školy v září 2021 obdrží odznaky učitelé pro ty děti, kterým doplnili v adminu deset disciplín během prázdnin 2021. Olympijské diplomy v září doposílány nebudou, protože je systém nyní nastaven na zasílání elektronických verzí do emailu rodičů v rámci zpřístupnění veřejnosti. Pokud učitelé doplnili výsledky diplomu během prázdnin, převedou se jim samozřejmě do ročníku 2021/2022.

Pokud během září u dětí doplnili učitelé výsledky a dokončili tak s dítětem Olympijský diplom (8. disciplín) nebo Odznak všestrannosti (10. disciplín), převedeme jim do nového školního roku všechny výsledky. Na konci roku 2021/2022 pak mohou očekávat doručení těchto diplomů a odznaků na školy.

S jakýmikoliv dotazy ohledně Olympijského diplomu otevřenému pro veřejnost a posunutému začátku ročníku 2021/2022 nás neváhejte kontaktovat na infolince +420 720 402 199.