Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Odznaky všestrannosti za rok 2022 jsou rozdány. Jaké budou ty nové?

Důvod k úsměvu? Určitě ano. Vždyť odznaky všestrannosti za rok 2022 doputovaly ke svým novým majitelům. Slavnostní předávání proběhlo v půli ledna také na ZŠ Rakovského v Praze 12.

Odznaky všestrannosti za rok 2022 jsou rozdány. Jaké budou ty nové?

„Naši žáci získali celkem 105 odznaků – tři diamantové, 12 zlatých, 27 stříbrných a 63 bronzových. Plnění disciplín OVOV se pravidelně věnujeme v hodinách tělesné výchovy,“ řekla Klára Suková, učitelka a garantka projektu Sazka Olympijský víceboj. „Naším cílem je se opět probojovat na republikové finále.“

A ty nové?

Odznaky z dílny České mincovny pro rok 2022 zdobili olympijský šampion v desetiboji Roman Šebrle, také olympijský vítěz v trapu Jiří Lipták, stříbrný kanoista Lukáš Rohan a bronzový šermíř Alexander Choupenitch.

Pro rok 2023 už chystáme nové podoby. A znovu jsme vybírali z elitních českých sportovců – olympijských medailistů. Na diamantovém odznaku bude šestinásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek, zlatý ozdobí olympijský šampion v moderním pětiboji David Svoboda, stříbrný zase Ondřej Synek, dvojnásobný stříbrný medailista z olympijských her a bronzový odznak ponese podobu trojskokanky Šárky Kašpárkové, majitelky olympijské medaile stejné hodnoty,“ vypočítal Radek Zavřel, sportovní manažer projektu.

Těšíte se?