Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Olympijský diplom pro veřejnost

ZAJÍMÁ VÁS, PRO JAKÉ SPORTY MAJÍ (NEJEN) VAŠE DĚTI PŘEDPOKLADY?

Obvykle mají možnost získat zdarma sportovní analýzu s Olympijským diplomem pouze školy pro své žáky. Výjimečné období způsobené pandemií Covid-19 přináší výjimečná řešení. Chceme co nejvíce dětí přivést k pravidelnému sportování ve sportovních klubech, proto od července do září 2021 může získat Olympijský diplom s doporučením vhodných sportů úplně každý.

KDO SE MŮŽE ZAPOJIT

Dítě (ve věku 6-15 let) - registrace ZDE

Stačí dítě zaregistrovat, splnit osm disciplín potřebných pro zpracování analýzy sportovních předpokladů (videonávody disciplín naleznete ZDE) a pak už se jen můžete těšit na Olympijský diplom s tipy na vhodné sportovní kluby.

Dospělý - registrace stejná jako pro děti ZDE

Analýza je nastavená na věkové rozmezí 6 až 15 let. Ale aby rodiče mohli jít dětem příkladem, je možné vkládat i výsledky dospělých. Analýza je srovná s nejstarší věkovou kategorií (ženy s dívkami ve věku 15 let, muže s chlapci ve věku 15 let). Díky tomu nelze brát úplně vážně hodnocení výkonů v jednotlivých disciplínách, ani určení pohybového typu a doporučení vhodných sportů.

SOUTĚŽ O TOYOTU C-HR NA ROK ZDARMA

Každý, kdo si udělá Olympijský diplom pro veřejnost (soutěž je pro plnoleté – předpokládáme, že s dětmi budou disciplíny plnit rodiče a nechají si zaslat Olympijské diplomy na svůj email), bude soutěžit o hybridní vůz Toyota C-HR na rok.
Pravidla soutěže naleznete ZDE.

Jsme součástí Evropského týdne sportu

Olympijský diplom bylo možné otevřít veřejnosti díky projektu Evropské komise s názvem Evropský týden sportu, který se koná na konci září. Právě do té doby je možné získat analýzu sportovní předpokladů zdarma a tipy na vhodné sporty. Cílem této iniciativy je přivést co nejvíce Evropanů, v tomto případě Čechů, ať už malých nebo velkých, k pravidelnému pohybu. Proto Evropský týden sportu provází heslo BeActive.